RAMETA

O FIRMIE

Corrado Przedsiębiorstwo Handlowe CORRADO Radosław Gontarz
powstało w październiku 1991 roku.

Firma Corrado jest licencjonowanym przedstawicielem fabryki mebli: Rameta Racibórz , jednego z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Meble Rameta dystrybuujemy na terenie województw: lubelskiego, podlaskiego i mazowieckiego, w formie sprzedaży hurtowej. Nasza oferta jest skierowana głównie do sklepów meblowych i wyposażenia wnętrz oraz instytucji użyteczności publicznej (szkoły, uczelnie, domy kultury, itp.).

W związku z faktem posiadania rozległej sieci zaopatrywanych sklepów i własnej bazie transportowej realizujemy zamówienia bez względu na ich wielkość. Naszym znakiem firmowym jest szybka dostawa mebli. Jako jedni z nielicznych na rynku realizujemy zamówienia w terminie już od 10 dni roboczych!!! Uzupełnieniem oferty firmy Rameta jest własna produkcja mebli tapicerowanych. Tu obszarem naszego działania może być cały kraj. Idąc w kierunku zaspokojenia potrzeb wymagającego rynku meblarskiego, jesteśmy w stanie wyprodukować serie mebli na indywidualne zamówienie sieci i sklepów detalicznych oraz hoteli, pensjonatów, biur, itd.

Zajmujemy się również produkcją stolarską w zakresie wytwarzania elementów konstrukcyjnych do mebli tapicerowanych, zarówno na potrzeby własne jak i odbiorców zewnętrznych.

Produkowane elementy:
- stelaże;
- ramy;
- fryzy z drewna sosnowego i brzozowego.

Dzięki temu, że posiadamy własny tartak, prowadzimy również sprzedaż tarcicy oraz drewna opałowego.

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt.

O firmie
O firmie
O firmie